Nxehtë Shitjen OEM / ODM Sport veshin palestër veshin kostum palestër palestër stërvitje sportive lartësim sytjena dhe pantallona yoga vendosur

Përshkrim i shkurtër:

kostum Ky grave përmban një të shtypura të plotë të trupit dhe një dizajn të ngushtë-montim për një përshtatje të rehatshme. Përbërja pëlhurë: 73% poliestër, 27% material elastik trup të plotë të shtypura filxhan ka një vrapues prapa hartuar filxhan ndashëm gjirit Bel e pantallonave është projektuar me elastics jacquard. Lavatrice Informacione Wash Me pëlqen ngjyra Only Hand Wash Nga Reverse, nuk thith Do Not insolimi Do Not Bleach Hand Wash Nga Normal ujit pa hekur në shtypjen model apo Logo


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Faqet Video

  Reagim (2)

  We know that we only thrive if we can guarantee our combined rate competiveness and good quality advantageous at the same time for Dri Fit Tank Top , Blank 100 kompanive T Shirts , Designer Bra , On account of superior quality and competitive price , we will be the market leader, please don’t hesitate to contact us by phone or email, if you are interested in any of our products.
  Nxehtë Shitjen OEM / ODM Sport veshin palestër veshin kostum palestër palestër stërvitje sportive lartësim sytjena dhe pantallona yoga vendosur Detail:

  kostum Ky grave përmban një të shtypura të plotë të trupit dhe një dizajn të ngushtë-montim për një përshtatje të rehatshme.

  Përbërja pëlhurë: 73% poliestër, 27% material elastik
  trup të plotë të shtypura
  kupa një vrapues prapa hartuar
  ndashëm kupa gjirit
  Bel e pantallonave është projektuar me elastics jacquard.

  Lavatrice Informacione
  Wash Me pëlqen ngjyra Only
  Hand Wash Nga Reverse, nuk thith
  Do Not insolimi
  Do Not Bleach
  Hand Wash Nga Normal ujit
  pa hekur në shtypjen model apo Logo


  pictures Produkt Detail:

  Nxehtë Shitjen OEM / ODM Sport veshin veshin palestër palestër kostum palestër stërvitje sportive lartësim sytjena dhe pantallona yoga vendosur fotografitë detaje

  Nxehtë Shitjen OEM / ODM Sport veshin veshin palestër palestër kostum palestër stërvitje sportive lartësim sytjena dhe pantallona yoga vendosur fotografitë detaje

  Nxehtë Shitjen OEM / ODM Sport veshin veshin palestër palestër kostum palestër stërvitje sportive lartësim sytjena dhe pantallona yoga vendosur fotografitë detaje

  Nxehtë Shitjen OEM / ODM Sport veshin veshin palestër palestër kostum palestër stërvitje sportive lartësim sytjena dhe pantallona yoga vendosur fotografitë detaje

  Nxehtë Shitjen OEM / ODM Sport veshin veshin palestër palestër kostum palestër stërvitje sportive lartësim sytjena dhe pantallona yoga vendosur fotografitë detaje

  Faqet Produkt Guide:
  Kërkoj Stylish duke punuar jashtë në palestër
  Rroba Yoga nevojë për të lëvizur me ju, xhinse tuaj të preferuar nuk do ta bëj

  Our goal is to provide high quality products at competitive prices, and top-notch service to customers around the world. We are ISO9001, CE, and GS certified and strictly adhere to their quality specifications for Hot Selling OEM/ODM Sport Wear Gym Wear fitness suit gym workout sublimation sports bra and yoga pants set, The product will supply to all over the world, such as: Kuala Lumpur , Japan , Latvia , Our company has already had a lot of top factories and professional technology teams in China, offering the best products, techniques and services to worldwide customers. Honesty is our principle, professional operation is our work, service is our goal, and customers' satisfaction is our future!
 • Sales manager is very enthusiastic and professional, gave us a great concessions and product quality is very good,thank you very much!
  5 StarsBy Diana from Kenya - 2016.09.26 12:12
  The factory workers have rich industry knowledge and operational experience, we learned a lot in working with them,we are extremely grateful that we can encount a good company has excellent wokers.
  5 StarsBy Arabela from Netherlands - 2016.07.28 15:46

  Related Products

  FITUWELL

 • Address:  7TH FLOOR, BUILDING C, DONG GUAN QUAN ZHOU TECHNOLOGY INDUSTRY ,REN ZHOU ROAD,SHUI SHANG VILLAGE , SHA TIAN TOWN , DONG GUAN CITY , GUANG DONG PROVINCE , CHINA
 • Tel: 0769-88038097
 • Email: Lilohu@maxapparel.net
 • gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Produkte