Welcom për kompaninë tonë

Kompania jonë është një prodhues profesional veshje të vendosura në Dongguan - qytet i njohur historik Veshje me vetë-mjaftueshme

Industria zinxhir si shtypje të madhe, lartësim, qëndisje, ngjyrosje, larje, dhe dyqan pëlhurë fabrikë rreth.

Produktet e paraqitura

produktet e fundit

  • Hot Sexy Girls lartësim bërë me porosi Band spo ...

  • grave me shumicë yoga top + yoga pantallona dollakë s ...

  • 2018 me porosi të projektimit me shumicë me cilësi të lartë wome ...

  • 2018 me porosi të projektimit me shumicë me cilësi të lartë prin ...

RRETH FITUWELL

Kompania jonë është një manufactur profesionale veshje

er vendosur në Dongguan - Historik Famous

Veshje Qyteti me vetë-mjaftueshme industri zinxhir si

i madh shtypjen, lartësim, qëndisje, ngjyrosje,

larje, dhe dyqan pëlhurë fabrikë rreth. më

faktor i favorshëm është me tregun më të madh pëlhurë e

South China - Zhongda pëlhurë Market aty pranë. kështu që të gjithë

faktorët bëjnë Dongguan të bëhet e famshme

Garment Kryeqyteti. ..

Shiko më shumë +

Lajme dhe Ngjarje

WhatsApp Online Chat !