Топла Продажба на OEM / ODM Спорт Носете Фитнес Фитнес носат костим салата тренингот сублимација спортски градник и јога панталони постави

Краток опис:

одговараат на овој жени е опремен со полно тело печатење и блиски фитинг дизајн за удобно лежење. Ткаенина Состав: 73% полиестер, 27% спандекс целосни тело печати Чашата има тркач назад дизајн одвојува чаша дојка половината на панталони е дизајниран со Жакард жартиери. Информации за миење Миење со слични бои Само Рачно перење Со Обратно, Не Потопете не Insolate не Кајгана Рачно перење со нормална вода Не Пегла за печатење на моделот или лого


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  поврзани Видео

  Повратни информации (2)

  Using a complete scientific top quality management program, great high-quality and fantastic religion, we win great track record and occupied this area for Прилагодено / OEM празна спортски градник , прилагодено џемпер , Дами Бра Дизајни , We are also frequently hunting to determine relationship with new suppliers to deliver impressive and good option to our valued buyers.
  Топла Продажба на OEM / ODM Спорт Носете Фитнес Фитнес носат костим салата тренингот сублимација спортски градник и јога панталони постави Детална:

  одговараат на овој жени е опремен со полно тело печатење и блиски фитинг дизајн за удобно лежење.

  Ткаенина Состав: 73% полиестер, 27% спандекс
  целосни тело печати
  Чашата има тркач назад дизајн
  се одвојува чаша градите
  половината на панталони е дизајниран со Жакард жартиери.

  Информации за миење
  Миење со слични бои Само
  Рачно перење Со Обратно, Не Потопете
  не Insolate
  не Кајгана
  Рачно перење со нормална вода
  Не Пегла за печатење на моделот или лого


  На производот, повеќе слики:

  Топла Продажба на OEM / ODM Спорт Носете Фитнес Фитнес носат костим салата тренингот сублимација спортски градник и јога панталони постави детали слики

  Топла Продажба на OEM / ODM Спорт Носете Фитнес Фитнес носат костим салата тренингот сублимација спортски градник и јога панталони постави детали слики

  Топла Продажба на OEM / ODM Спорт Носете Фитнес Фитнес носат костим салата тренингот сублимација спортски градник и јога панталони постави детали слики

  Топла Продажба на OEM / ODM Спорт Носете Фитнес Фитнес носат костим салата тренингот сублимација спортски градник и јога панталони постави детали слики

  Топла Продажба на OEM / ODM Спорт Носете Фитнес Фитнес носат костим салата тренингот сублимација спортски градник и јога панталони постави детали слики

  Поврзани Водич производот:
  Облека за Body Building - Во-работи кои треба да ги направи да изгледа добро!
  Јога облека треба да се движи со вас, вашите омилени фармерки не ќе го направи тоа

  Our products are widely recognized and trusted by users and can meet continuously developing economic and social needs for Hot Selling OEM/ODM Sport Wear Gym Wear fitness suit gym workout sublimation sports bra and yoga pants set, The product will supply to all over the world, such as: Ukraine , Jeddah , Mauritius , Our company has built stable business relationships with many well-known domestic companies as well as oversea customers. With the goal of providing high quality products to customers at low cots, we've been committed to improving its capacities in research, development, manufacturing and management. We have honored to receive recognition from our customers. Till now we have now passed ISO9001 in 2005 and ISO/TS16949 in 2008. Enterprises of "quality of survival, the credibility of development" for the purpose, sincerely welcome domestic and foreign businessmen to visit to discuss cooperation.

  Поврзани производи

  FITUWELL

 • Address:  N0 9 , F5 , Jiegou Road , Jiumenzhai,Humen Town , Dong guan City , Guangdong Province , China
 • Tel: 0769-88038097
 • Email: Lilohu@maxapparel.net
 • билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  производи